BORN TO FIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


!!!FORUM IS UNDER CONSTRUCTION!!! Testovaci rezim !!! MĚNÍME DESIGN
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí - Cutthroat

Goto down 
+8
Tuili
Broiler
Private
Twiggy
Diable (Ewule)
Kuba
Saxson
Cutthroat
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 7:52 pm

Deex napsal:
1. WoW je hra , tudis to neprirovnavej k rasismu ve skolach
Když vidím ten rasismus i ve wowku, tak mi to přijde i stejný

Deex napsal:
2. Na "lepsich serverech" te taky nevezmou do kazdy guildy
Na "lepsich serverech" by mě teda vzaly, obzvlášť pak do PvE guild, které jsou rádi za každé dobré dps/healera/tanka

Deex napsal:
3. Musi ti bejt jasny , ze k nam chce kazdy "blb" a proto musime vybirat
Ano, uznáváš že jsem blb, děkuji.

Deex napsal:
4. Nema cenu brat do 25man raidu 10xdmg DK
Taky nemá cenu brát do raidu 4x palachy jako tanky.

Deex napsal:
5. Nikdo o tobe nerekl ze jsi spamer, leaver, ninja ani nic podobneho
Fugas řekl/a spamera, polovina z vás si bude myslet další věci když mě spadne net.

Deex napsal:
6. Kocur muze bejt vubec rad ze se s nim nekdo bavi (vzhledem k jeho chovani, pocitam ze 80% lidi mu stejne z koH ujde)
Nesuď . Má problémy s nervama, ale klidně ti dokáže odpovědět a raiduje velice dobře, nevidim proč by mu lidi z KoH měli leavovat (pokud to nejsou kokoti typu Tekla.)

Deex napsal:
7. hihi.....Kdo rekl "W3 HATE DK" ?? Ja mam DK rad , jedno mam taky
Broiler - "DK je to posledni co potřebujeme." Ty sám - "DK nebrat, mame jich jak nasrano ....tecka." Jestli tam máte armádu altů to je mě fuk, můj main je DK a je mi jedno co si o tom kdo myslí.

Deex napsal:
8. Nerozdeluj lidi na dobry (ty co ti davaj hlas) a spatny (ty co ti ho nedaj) - kazdy ma pravo na svobodny nazor
Kdo říká že vás rozděluji na dobrý a špatný podle hlasování? Jen vidím, že někteří lidi se snažej vyhovět někomu jako já a další si řeknou "serem na tě, nechcem DK." Kdo další u vás v guildě je dobrej/špatnej, to je mě fuk.

Deex napsal:
nazaver: nic proti tobe nemam, pokud te nekdo zna, at oroduje za tebe a presvedci nas, ze se nam hodis......nic vic nic min
Četl si thread? Tak vidiš.

To PS nehodlám komentovat.
Na závěr bych chtěl říct ...

Návrat nahoru Goto down
Tuili
Vojak
Vojak
Tuili


Male Aquarius Cat
Posts : 54
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10
Age : 37
Location : Praha, Brno

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 9:23 pm

TAK TOHO V GILDĚ MUSÍME MÍT!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 10:06 pm

Tuili napsal:
TAK TOHO V GILDĚ MUSÍME MÍT!!! Very Happy

Tak tohle je asi poslední věc kterou bych za tohle čekal. Opravdu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tuili
Vojak
Vojak
Tuili


Male Aquarius Cat
Posts : 54
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10
Age : 37
Location : Praha, Brno

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 11:42 pm

Cutthroat napsal:
Tuili napsal:
TAK TOHO V GILDĚ MUSÍME MÍT!!! Very Happy

Tak tohle je asi poslední věc kterou bych za tohle čekal. Opravdu Very Happy

Výřečnost, vtipnost, možná i vychcanost, řekl bych, plus moje druhá nejoblíbenější class (po druidovi)... Já jsem pro, i když dost lidí se mnou asi nesouhlasí. Smile

Ale s tim Kocurem nesouhlasim. Je to fakt blb a neviděl jsem, aby někdy někomu normálně poradil nebo pomohl, aniž by kolem toho vedl své stupidní kecy...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com
Deex
GGEA Guild Master



Male Posts : 24
Aura : 0
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 12:27 pm

[quote="Cutthroat"]
Deex napsal:
1. WoW je hra , tudis to neprirovnavej k rasismu ve skolach
Když vidím ten rasismus i ve wowku, tak mi to přijde i stejný

Porad to je jen hra :-) To ze proste nekdo nechce DK neni rasismus.

Deex napsal:
2. Na "lepsich serverech" te taky nevezmou do kazdy guildy
Na "lepsich serverech" by mě teda vzaly, obzvlášť pak do PvE guild, které jsou rádi za každé dobré dps/healera/tanka

Njn "lepsi servery" uz vlastne nejsou :-)

Deex napsal:
3. Musi ti bejt jasny , ze k nam chce kazdy "blb" a proto musime vybirat
Ano, uznáváš že jsem blb, děkuji.

Tohle si koukam nepochopil :-7

Deex napsal:
4. Nema cenu brat do 25man raidu 10xdmg DK
Taky nemá cenu brát do raidu 4x palachy jako tanky.

4palachy tanky sem jeste nevidel v 1 raidu

Deex napsal:
5. Nikdo o tobe nerekl ze jsi spamer, leaver, ninja ani nic podobneho
Fugas řekl/a spamera, polovina z vás si bude myslet další věci když mě spadne net.

Fugas mele sracky :-)

Deex napsal:
6. Kocur muze bejt vubec rad ze se s nim nekdo bavi (vzhledem k jeho chovani, pocitam ze 80% lidi mu stejne z koH ujde)
Nesuď . Má problémy s nervama, ale klidně ti dokáže odpovědět a raiduje velice dobře, nevidim proč by mu lidi z KoH měli leavovat (pokud to nejsou kokoti typu Tekla.)

Nesudil bych , kdyby se do me nenasral jako prvni a bezduvodne.....

Deex napsal:
7. hihi.....Kdo rekl "W3 HATE DK" ?? Ja mam DK rad , jedno mam taky
Broiler - "DK je to posledni co potřebujeme." Ty sám - "DK nebrat, mame jich jak nasrano ....tecka." Jestli tam máte armádu altů to je mě fuk, můj main je DK a je mi jedno co si o tom kdo myslí.

Ty dva spoty jeste neznamenaji ze nemame radi DK....broiler ma urcite taky DK

Deex napsal:
8. Nerozdeluj lidi na dobry (ty co ti davaj hlas) a spatny (ty co ti ho nedaj) - kazdy ma pravo na svobodny nazor
Kdo říká že vás rozděluji na dobrý a špatný podle hlasování? Jen vidím, že někteří lidi se snažej vyhovět někomu jako já a další si řeknou "serem na tě, nechcem DK." Kdo další u vás v guildě je dobrej/špatnej, to je mě fuk.

tady nas jasne rozdelujes "Opravdu, proti některým z vaší guildy je snad i ten Kocur svatej, protože ten bude rád za každýho hráče v KoH. Nevim, kolik takových vás v guildě je, takže neviním všechny, až tady na mistry "W3 Hate DK!" jako Broiler či Deex a "W3 Hate YOU!" jako Fugas. Nevinim ani Twiggy, která za mnou stála už od začátku, Saxsona, se kterym se dobře známe a taky za mnou stál, Kentuse, který věří ve změnu člověka a Tulliho, který sdílí můj názor, že každý hráč se hodí. Možná jsou u vás i další jako tahle čtveřice, a já doufám že je taky jednou poznám, ale bohužel i věřím, že u vás jsou i lidi typu Fugas a spol. " na dobry a zly hochy

Deex napsal:
nazaver: nic proti tobe nemam, pokud te nekdo zna, at oroduje za tebe a presvedci nas, ze se nam hodis......nic vic nic min
Četl si thread? Tak vidiš.

ano cetl, ale to co napsal Saxon (Tak za prijatie Cutta som setkymi 5.Boli sme par x (70% xD) spolu v dungoch x) mi opravdu nestaci :-)






jinak jeste k tomu co napsal Tuily : jo ukecanej je a to je dobre..............ukecal i me Laughing ......nebudu hlasovat proti tobe Cutte ....cs
Návrat nahoru Goto down
Daniposuk
Špeh
Špeh
Daniposuk


Male Pisces Goat
Posts : 32
Aura : 4
Join date : 09. 08. 10
Age : 45
Location : Holice

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: mno   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 1:04 pm

co se tyka tohodle cloveka tak ho neznam a tudis proti nemu nic nemam, asi by bylo lepsi kdyby tady v G mel uz kamose nebo nejaky znamy ,ale myslim ze ted je G i jeji GB zajistena dobre a ostatni si hold muzou dat nejakou dobu pozor nez mu neco daji, takze proc se bat o veci.
Ale dost se ohrazuju, ze je tady hodne tanku sory hraju kazdy den vetsinou po 20 hod. a kazdy den mam velikanskej problem, a nejen ja sehnat tanka na HoL (a z 80'% to musim řesit pres ali..chat a DF ) jelikoz jsou tu tak 3 a uz maj vetsinou ID nebo radsi hrajou PVP a proto tank, ktery bude chodit daily dungy (za coz si ten eq koupi stejne jako ja )je pro me dost prinosem.
Návrat nahoru Goto down
Aziel
Velitel
Velitel
Aziel


Male Pisces Monkey
Posts : 115
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Prostějov

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 4:25 pm

Já abych řekl pravdu tak jsem pro Very Happy Cutthroat vypadá jako fajn člověk Smile a je fakt, že do určitě míry se může změnit každej Smile

PS: Tim videem jsi mě dost pobavil lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 4:57 pm

tak tohle je od vás všech asi poslední věc kterou bych po tomhle čekal Very Happy Very Happy ale když mě po tom berete tak mě to nevadí sunny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Private
Špeh
Špeh
Private


Male Posts : 32
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 7:39 pm

Rozsudek zni :
VEMU TE ALE:
nejnizsi rank
dlouhe pozorovani
aktivni ucast na raidech
porizeni ventrila a GC
respekt k starsim lidem a Zastupcum
zadne vulgarismy a nadavky

TOC VSE LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí - Cutthroat
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí do gildy
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí-Thecrims
» Žádost o Vstup - Tekla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BORN TO FIGHT :: Žádosti o vstup :: Pravidla žádostí o vstup-
Přejdi na: