BORN TO FIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


!!!FORUM IS UNDER CONSTRUCTION!!! Testovaci rezim !!! MĚNÍME DESIGN
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí do gildy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Midas
Anonymní




Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy EmptyThu Sep 09, 2010 8:58 pm

Ahoj jsem lvl 62 mage Dranei mám dual talenty teprve to hraju 3 měsíce zatím jsem v Gildě Darkmoon nechodí se raidy s naší gildou nic nikdo neodepisuje prostě jsou neochotní je mi 15 jsem kluk na střední škole wow hraju pokaždé co se dostanu na PC to je asi vše předem děkuju za odpověd
Návrat nahoru Goto down
Twiggy
Vojak
Vojak
Twiggy


Female Aquarius Goat
Posts : 92
Aura : 5
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Praha

Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy EmptyThu Sep 09, 2010 9:04 pm

sice se podle tech par radku da tezko neco poznat, ale ja jsem treba za, aby se nabral. Sice to neni 80, ale treba ma budoucnost a je to mag:P
ok tk ostatni vyjadrete se:P
Návrat nahoru Goto down
Midas
Anonymní




Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí    Žádost o přijetí do gildy EmptyThu Sep 09, 2010 10:28 pm

XDDD nikdy jsem nebyl spisovatel
Návrat nahoru Goto down
nisanick
Špeh
Špeh
nisanick


Male Gemini Monkey
Posts : 36
Aura : 0
Join date : 09. 08. 10
Age : 31
Location : Slovakia

Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy EmptyThu Sep 09, 2010 10:36 pm

skus napisat ake mas skusenosti s wow. na aky styl sa zameriavas, ci poznas taktiky na raidy... a cim si myslis ze by si bol pre gildu prinosom
Návrat nahoru Goto down
http://www.usethefuckinggoogle.com
Midas
Anonymní




Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Přijetí   Žádost o přijetí do gildy EmptyThu Sep 09, 2010 10:41 pm

Tak zkušeností jsem ještě zatím moc nepobral jak říkám hraju to 3 měsicí ted expím v Outlandu v gildě bych mohl pomáhat slabším levlům (pokud tam nějací slabší jsou)když nebudou ti velcí mít čas a snažit se dávat věci do GB a raid jsem ještě zatím žádnej nešel jsem spíš na DMG ale mám i 2 Healy takže oboustranej chodím zatím spíše Classic Dungy
Návrat nahoru Goto down
Bramburek
Pozorovateľ
Pozorovateľ
Bramburek


Male Taurus Horse
Posts : 19
Aura : 0
Join date : 02. 09. 10
Age : 34
Location : Brno-Mesto

Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy EmptyFri Sep 10, 2010 1:37 pm

ahoj,promin ja jsem proti...nevim jak ostatni,ale GGEA se snazim vest jako ,,elitni" guildu v pve...pokud bys s nama casem na 80tce chodil nejake raidy enbo tak tak treba casem... mame tu dost ,,lamicek" ktere jeste formujeme a dost hracu s levelem nizsim jak je 80...takze uz jen proto rikam za sebe ne Smile diky
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy EmptyFri Sep 10, 2010 4:05 pm

ALE JE TO MÁÁÁÁÁG !! sry za caps Very Happy ale on má budoucnost až on dorostě my budem nabušení takže se ztratí jeden bez eq ... muj nazor
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí do gildy   Žádost o přijetí do gildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí do gildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí-Thecrims
» Žádost o přijetí - Cutthroat
» Žádost o Vstup - Tekla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BORN TO FIGHT :: Žádosti o vstup :: Pravidla žádostí o vstup-
Přejdi na: