BORN TO FIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


!!!FORUM IS UNDER CONSTRUCTION!!! Testovaci rezim !!! MĚNÍME DESIGN
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí - Cutthroat

Goto down 
+8
Tuili
Broiler
Private
Twiggy
Diable (Ewule)
Kuba
Saxson
Cutthroat
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyMon Aug 30, 2010 7:08 pm

Oj, rád bych se přidal k vaší guildě. Ve hře používám nick Cutthroat, sem deathknight (ooo tak nenáviděný class affraid). Jedu hlavně DMG ale zrovna si stavím i off-spec tanka. Wowko hraji už od půlky tbc (cca 3 roky), zkušenosti s dungy i raidy.
Roků je mi čtrnáct lol! doufám že to nějak nevadí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Saxson
Vojak
Vojak



Posts : 55
Aura : -1
Join date : 09. 08. 10
Location : Ja som sa nenarodil ja som vznikol!!!

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyMon Aug 30, 2010 8:28 pm

Tak za prijatie Cutta som setkymi 5.Boli sme par x (70% xD) spolu v dungoch x)
Návrat nahoru Goto down
Kuba
Špeh
Špeh
Kuba


Male Pisces Snake
Posts : 32
Aura : 3
Join date : 09. 08. 10
Age : 35
Location : Brno-Mesto

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 2:17 am

promyslim to a optam se ostatnich






krupo
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 1:17 pm

btw nejsi to ty co zprvu na nás hazel špinu ? možná se pletu kdyžtak promiň
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 1:31 pm

Diable (Ewule) napsal:
btw nejsi to ty co zprvu na nás hazel špinu ? možná se pletu kdyžtak promiň

Tak to se asi pleteš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Twiggy
Vojak
Vojak
Twiggy


Female Aquarius Goat
Posts : 92
Aura : 5
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Praha

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 4:59 pm

Cutthroat napsal:
Diable (Ewule) napsal:
btw nejsi to ty co zprvu na nás hazel špinu ? možná se pletu kdyžtak promiň

Tak to se asi pleteš Very Happy

cutte je fakt ze shodou okolnosti ten ali chat si tky moc dobre pamatuji:D
Návrat nahoru Goto down
Twiggy
Vojak
Vojak
Twiggy


Female Aquarius Goat
Posts : 92
Aura : 5
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Praha

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 4:59 pm

Cutthroat napsal:
Diable (Ewule) napsal:
btw nejsi to ty co zprvu na nás hazel špinu ? možná se pletu kdyžtak promiň

Tak to se asi pleteš Very Happy

ale na druhou stranu je fakt ze ted si s nama par raidu byl mno
Smile
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 5:09 pm

Twiggy napsal:
Cutthroat napsal:
Diable (Ewule) napsal:
btw nejsi to ty co zprvu na nás hazel špinu ? možná se pletu kdyžtak promiň

Tak to se asi pleteš Very Happy

cutte je fakt ze shodou okolnosti ten ali chat si tky moc dobre pamatuji:D

Tak možná jsem něco jednou dvakrát řekl....to se nepočítá lol!
Návrat nahoru Goto down
Private
Špeh
Špeh
Private


Male Posts : 32
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 7:41 pm

Muj nazor je jasny NE
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 7:47 pm

Fugas napsal:
Muj nazor je jasny NE

Vidim důvod - OMG SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM.
Všichni spamovali o tom, co se tehdy stalo v naxxu, a koukej kolik z nich je u vás v guildě.
Vy sháníte DPS, né já lol!
Návrat nahoru Goto down
Private
Špeh
Špeh
Private


Male Posts : 32
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyTue Aug 31, 2010 7:50 pm

Cutthroat napsal:
Fugas napsal:
Muj nazor je jasny NE

Vidim důvod - OMG SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM.
Všichni spamovali o tom, co se tehdy stalo v naxxu, a koukej kolik z nich je u vás v guildě.
Vy sháníte DPS, né já lol!
kdo je spammer ,zustane spamerem ,mam te v ignore a tam taky zustanes ,pokud budes mit stesti a budes prijat , z me stranky se nic menit nebude
Návrat nahoru Goto down
Broiler
Peón
Peón



Posts : 4
Aura : 0
Join date : 13. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyWed Sep 01, 2010 12:28 pm

za mě neprijimat. Nemam nic proti tobe, ale DK je to posledni co ted v guilde potrebujeme.
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyWed Sep 01, 2010 1:11 pm

Broiler napsal:
za mě neprijimat. Nemam nic proti tobe, ale DK je to posledni co ted v guilde potrebujeme.

říká DK....no dobře...
Návrat nahoru Goto down
Tuili
Vojak
Vojak
Tuili


Male Aquarius Cat
Posts : 54
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10
Age : 37
Location : Praha, Brno

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyWed Sep 01, 2010 11:54 pm

Broiler napsal:
za mě neprijimat. Nemam nic proti tobe, ale DK je to posledni co ted v guilde potrebujeme.

Já jsem PRO přijetí. Tento argument mi přijde... Whatever... Každý další schopný hráč sa hodí. cat
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyThu Sep 02, 2010 6:34 pm

Tuili napsal:

Já jsem PRO přijetí. Tento argument mi přijde... Whatever... Každý další schopný hráč sa hodí. cat

No vidim...že už jste opatrnější co se týče náboru. Když vidim ten thread s Teklou, který byl nabrán okamžitě a dneska ho vidim v KoH....
Asi potřebujete důkaz, že budu chodit raidy opatrně, poslouchat leadera, ctít pravidla, nespamovat (tohle pro Fugase Very Happy) vim, že jednou spammer vždycky spammer. To, co se tehdy stalo v naxxu - nechci to už rozebírat - a to že to rozpoutalo flame war, ve kterém jsem sehrál malou roli. Chápu, že by mi vlastně nikdo z vás neměl věřit, že vás nezaspamuju nějakými nesmysly protože někdo rollnul 100 když jsem já rollnul 99. Suspect Ale věřim, že každý člověk se může změnit, ale jsou k tomu potřeba určitá opatření. Můžu se změnit i já? Myslim že to záleží na vás, i když to vlastně záleží spíše na mně...

Tak mi hoďte kost, ať se pokusím jí chytit, i když se mi to možná nepodaří a kost skončí někde zabořená v blátě. study study
Návrat nahoru Goto down
Kentus
Pozorovateľ
Pozorovateľ



Male Posts : 22
Aura : 0
Join date : 10. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyThu Sep 02, 2010 10:17 pm

Hezky řečeno, jsem pro zkoušku Smile
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptyFri Sep 03, 2010 2:51 pm

Kentus napsal:
Hezky řečeno, jsem pro zkoušku Smile

Děkuji Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Deex
GGEA Guild Master



Male Posts : 24
Aura : 0
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 2:30 am

DK nebrat, mame jich jak nasrano ....tecka
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 7:54 am

Deex napsal:
DK nebrat, mame jich jak nasrano ....tecka

A to že jich máte nasráno znamená že jsou špatní?
CO vám na nich tak vadí?
Mají dobré DPS, můžou dělat OT i MT. Plus vypadaj badass Very Happy

A myslim že to snad rozhodne krupinek ne? Takže žádný ....tečka.
Návrat nahoru Goto down
Private
Špeh
Špeh
Private


Male Posts : 32
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 9:56 am

Cutthroat napsal:
Deex napsal:
DK nebrat, mame jich jak nasrano ....tecka

A to že jich máte nasráno znamená že jsou špatní?
CO vám na nich tak vadí?
Mají dobré DPS, můžou dělat OT i MT. Plus vypadaj badass Very Happy

A myslim že to snad rozhodne krupinek ne? Takže žádný ....tečka.
VEDENI GILDY JE: JA KRUP TIGRIS DEEX GALICERKA , my muzem rozhodovat o tom jestli jo a jestli ne
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 11:22 am

tak za to se omlouvám že neznám vedení vaší guildy...v tom případě vám tu něco napíšu

Nechci (a ani nebudu) vinit celou vaší guildu, ale tohle je hodně ubohý. Má guilda nějaký limit na hráče? Ano, asi tak 500, ale tolik vás tam určitě neni. Nebrat někoho jen kvůli tomu, že je DK, je jako říct, že do školy nebudou brát černochy nebo vietnamce. Právě tyhle "cizáci" mají většinou větší mozek než my a snaží se zapadnout. Jak to řešíme? Sereme na ně, ať se staraj o sebe. To je přesně rasismus a jestli u vás platí to samé proti DK (I když jich údajně máte hodně) tak potěž pánbůh.

Jako guilda by ste měli být rádi, že k vám lidi chtěj, a né je odhazovat jako papír a navíc z tak ubohého důvodu, jako být DK. Nebo kvůli spamu? PCHE. Každý člověk se může změnit a nad tím by ste se zrovna VY měli zamýšlet. Kdybych k vám přišel s balancákem, magem nebo lockem, to byste mě hned brali ale to samozrřejmě nejde. "Proč bysme brali dalšího DK kterej navíc spamuje a pravděpodobně nikdy nešel žádný pořádný raid, možná i leavuje a určitě si dělá co chce?"

Opravdu, proti některým z vaší guildy je snad i ten Kocur svatej, protože ten bude rád za každýho hráče v KoH. Nevim, kolik takových vás v guildě je, takže neviním všechny, až tady na mistry "W3 Hate DK!" jako Broiler či Deex a "W3 Hate YOU!" jako Fugas. Nevinim ani Twiggy, která za mnou stála už od začátku, Saxsona, se kterym se dobře známe a taky za mnou stál, Kentuse, který věří ve změnu člověka a Tulliho, který sdílí můj názor, že každý hráč se hodí. Možná jsou u vás i další jako tahle čtveřice, a já doufám že je taky jednou poznám, ale bohužel i věřím, že u vás jsou i lidi typu Fugas a spol.


Takže, teď si tu třeba začněte flame war, děkuji některým členům vaší guildy za šanci a Raidu Zdar.
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 12:16 pm

Tak podle mě:
1. tahle guilda z prvotního pohledu GuM krupinka vznikla pro jeho přatele a max pro dobré přatele přatel. Nicméňě postupem času se to nějak zvrtlo a přijalo se pár dalších nových členů které nikdo moc neznal.
2. jak už se někde tady řešilo, naše guilda není úniková guilda kde si dáš svého altíka! Já se ptám je DK tvůj main ? jestli ne dej sem maina a pak máš zelenou na svého dk. Já třeba taky opustila se svým mainem původní guildu abych se mohla přidat k nim a řeknu ti je to to nejlepší co jsem mohla ve světě wow udělat.
3. je ale fakt že potřebujem slušného dps, tanků a ot mame celkem dost ale dmg by se hodil.
Návrat nahoru Goto down
Cutthroat
Špeh
Špeh



Male Aries Rat
Posts : 32
Aura : 0
Join date : 29. 08. 10
Age : 28

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySat Sep 04, 2010 12:58 pm

Diable (Ewule) napsal:
Tak podle mě:
1. tahle guilda z prvotního pohledu GuM krupinka vznikla pro jeho přatele a max pro dobré přatele přatel. Nicméňě postupem času se to nějak zvrtlo a přijalo se pár dalších nových členů které nikdo moc neznal.
2. jak už se někde tady řešilo, naše guilda není úniková guilda kde si dáš svého altíka! Já se ptám je DK tvůj main ? jestli ne dej sem maina a pak máš zelenou na svého dk. Já třeba taky opustila se svým mainem původní guildu abych se mohla přidat k nim a řeknu ti je to to nejlepší co jsem mohla ve světě wow udělat.
3. je ale fakt že potřebujem slušného dps, tanků a ot mame celkem dost ale dmg by se hodil.

DK je můj main...jinak mám warra 55 ale toho tu nechcete
Návrat nahoru Goto down
Deex
GGEA Guild Master



Male Posts : 24
Aura : 0
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySun Sep 05, 2010 5:04 pm

1. WoW je hra , tudis to neprirovnavej k rasismu ve skolach
2. Na "lepsich serverech" te taky nevezmou do kazdy guildy
3. Musi ti bejt jasny , ze k nam chce kazdy "blb" a proto musime vybirat
4. Nema cenu brat do 25man raidu 10xdmg DK
5. Nikdo o tobe nerekl ze jsi spamer, leaver, ninja ani nic podobneho
6. Kocur muze bejt vubec rad ze se s nim nekdo bavi (vzhledem k jeho chovani, pocitam ze 80% lidi mu stejne z koH ujde)
7. hihi.....Kdo rekl "W3 HATE DK" ?? Ja mam DK rad , jedno mam taky
8 Nerozdeluj lidi na dobry (ty co ti davaj hlas) a spatny (ty co ti ho nedaj) - kazdy ma pravo na svobodny nazor

nazaver: nic proti tobe nemam, pokud te nekdo zna, at oroduje za tebe a presvedci nas, ze se nam hodis......nic vic nic min

p.s. hluboce se omlovam, ze jsem ti nevlezl doprdele hned na zacatku :-D.........to byl jako vtip
p.s.s. Kocur je zakomplexovany, pubertalne zamrzly bazant, ktery si mysli ze je lepsi nez ostatni. Do tedka sem proti nemu nic nemel, ale kdyz ti odpovi na otazku jak delat repku s Timberbaw ......vlez Tassovi do cokodiry a on ti da treba exalted................tak to me vazne nasralo a u me skoncil panacek. Muze byt rad ze nevim kde bydli , jinak bych tam chodil na daily "Kick Kocur´s Shit".
Návrat nahoru Goto down
Twiggy
Vojak
Vojak
Twiggy


Female Aquarius Goat
Posts : 92
Aura : 5
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Praha

Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat EmptySun Sep 05, 2010 5:12 pm

Deex napsal:
1. WoW je hra , tudis to neprirovnavej k rasismu ve skolach
2. Na "lepsich serverech" te taky nevezmou do kazdy guildy
3. Musi ti bejt jasny , ze k nam chce kazdy "blb" a proto musime vybirat
4. Nema cenu brat do 25man raidu 10xdmg DK
5. Nikdo o tobe nerekl ze jsi spamer, leaver, ninja ani nic podobneho
6. Kocur muze bejt vubec rad ze se s nim nekdo bavi (vzhledem k jeho chovani, pocitam ze 80% lidi mu stejne z koH ujde)
7. hihi.....Kdo rekl "W3 HATE DK" ?? Ja mam DK rad , jedno mam taky
8 Nerozdeluj lidi na dobry (ty co ti davaj hlas) a spatny (ty co ti ho nedaj) - kazdy ma pravo na svobodny nazor

nazaver: nic proti tobe nemam, pokud te nekdo zna, at oroduje za tebe a presvedci nas, ze se nam hodis......nic vic nic min

p.s. hluboce se omlovam, ze jsem ti nevlezl doprdele hned na zacatku :-D.........to byl jako vtip
p.s.s. Kocur je zakomplexovany, pubertalne zamrzly bazant, ktery si mysli ze je lepsi nez ostatni. Do tedka sem proti nemu nic nemel, ale kdyz ti odpovi na otazku jak delat repku s Timberbaw ......vlez Tassovi do cokodiry a on ti da treba exalted................tak to me vazne nasralo a u me skoncil panacek. Muze byt rad ze nevim kde bydli , jinak bych tam chodil na daily "Kick Kocur´s Shit".

Very Happy:D:D:D:D deex sry ale ja z ty kocurovy odpovedi fakt nemuzu:D:D:D:D:Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí - Cutthroat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí - Cutthroat   Žádost o přijetí - Cutthroat Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí - Cutthroat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí do gildy
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí-Thecrims
» Žádost o Vstup - Tekla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BORN TO FIGHT :: Žádosti o vstup :: Pravidla žádostí o vstup-
Přejdi na: