BORN TO FIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


!!!FORUM IS UNDER CONSTRUCTION!!! Testovaci rezim !!! MĚNÍME DESIGN
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí-Thecrims

Goto down 
+7
Broiler
Private
Kuba
Aziel
Diable (Ewule)
Twiggy
Saxson
11 posters
AutorZpráva
Thecrims
Anonymní




Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptySun Aug 29, 2010 8:37 pm

Ahoj ja jsem Kadli/nak (hunt/druid) a chtel bych k vam s 78 palatem je to trpaslik. Wowko hraju neco pres 2 roky a guilde bych mohl byt uzitecnej jako tank Smile

PS: je mi 16let
Návrat nahoru Goto down
Saxson
Vojak
Vojak



Posts : 55
Aura : -1
Join date : 09. 08. 10
Location : Ja som sa nenarodil ja som vznikol!!!

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyMon Aug 30, 2010 1:56 am

super dalsi tank....
Návrat nahoru Goto down
Twiggy
Vojak
Vojak
Twiggy


Female Aquarius Goat
Posts : 92
Aura : 5
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Praha

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyMon Aug 30, 2010 11:12 am

Thecrims napsal:
Ahoj ja jsem Kadli/nak (hunt/druid) a chtel bych k vam s 78 palatem je to trpaslik. Wowko hraju neco pres 2 roky a guilde bych mohl byt uzitecnej jako tank Smile

PS: je mi 16let

Smile))
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyMon Aug 30, 2010 12:14 pm

Ahoj Kadli neměl jsi nějakou postavu v TCD ??
Návrat nahoru Goto down
Thecrims
Anonymní




Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyMon Aug 30, 2010 2:23 pm

jo jo mel a jeste mam Smile Deathdnom 73 DK Smile
Návrat nahoru Goto down
Aziel
Velitel
Velitel
Aziel


Male Pisces Monkey
Posts : 115
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10
Age : 32
Location : Prostějov

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyMon Aug 30, 2010 9:28 pm

Tady Kadliho znám z TCD a můžu říct, že je to fajnovej hráč, kterej držel tu guildu v nejhorších časech...prostě doporučuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thecrims
Anonymní




Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyTue Aug 31, 2010 12:33 am

Snazil jsem se drzet ale neslo to dosly goldy a cas Sad jen udelat trochu lepsi guild banku nas s Vosyxem stalo pres 5k g a ty uz nam nikdo nevrati ... ale mel jsem z toho dobrej pocit Smile skoda ze nam Trotlik vykradal posledni slot byly by tam jeste kuze, FO a eternaly.
Návrat nahoru Goto down
Kuba
Špeh
Špeh
Kuba


Male Pisces Snake
Posts : 32
Aura : 3
Join date : 09. 08. 10
Age : 35
Location : Brno-Mesto

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyTue Aug 31, 2010 2:19 am

tanky v guilde bohuzel mame...mame jch tu pozehnano ...slusny DPS nam chybi :-/
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyTue Aug 31, 2010 1:15 pm

já jsem si to myslela Smile taky mužu říct že je fajnovej hráč Smile
Návrat nahoru Goto down
Private
Špeh
Špeh
Private


Male Posts : 32
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyTue Aug 31, 2010 7:42 pm

Neznam, jde to mimo me
Návrat nahoru Goto down
Broiler
Peón
Peón



Posts : 4
Aura : 0
Join date : 13. 08. 10

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyWed Sep 01, 2010 12:31 pm

jsem pro Nebrat. Nejaky 78 lvl a opet low gear, coz znamena zase honeni equipu. Potrebujeme equiple hrace ne nejakyho 3. alta.
To je muj nazor, i kdyz se na nej moc neda Smile
Návrat nahoru Goto down
Grisom
Pozorovateľ
Pozorovateľ
Grisom


Male Pisces Snake
Posts : 14
Aura : 4
Join date : 10. 08. 10
Age : 35
Location : NB

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyWed Sep 01, 2010 4:46 pm

moc se mi to teda nelíbí...nechci aby si k nám každej hráč dával alta...vsichni na serveru uz dobre vi ze chodime guildovne 25 a kazdej si sem hodi alta aby si ho naequipoal, naenchantoval ze surovin ktery naši Maini nasbíraj apod...takze za me NE...budˇ ať si sem převede maina, na kterym má určitě EQ a pak tohodle, anebo nic...to je muj názor...
Návrat nahoru Goto down
Tuili
Vojak
Vojak
Tuili


Male Aquarius Cat
Posts : 54
Aura : 1
Join date : 09. 08. 10
Age : 37
Location : Praha, Brno

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyThu Sep 02, 2010 12:02 am

Také sa přikláním spíše k přijímání MAINŮ (altů pouze v případě někoho ze členů), ale nemám nic proti přijímání 77+, někde ten equip nabrat musí a většině z nás je polovina dropu už na dvě věci. Pokud ale tohoto hráče, ač je pouze něčí alt, naši členové znají a mohou sa za něho zaručit, pak nemám nic moc proti... Ale raději zůstanu v tomto případě, stejně jako Fugy, nestranným pozorovatelem. cat
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com
Daniposuk
Špeh
Špeh
Daniposuk


Male Pisces Goat
Posts : 32
Aura : 4
Join date : 09. 08. 10
Age : 45
Location : Holice

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptyThu Sep 02, 2010 2:14 pm

taktez bych rekl , ze kdyz k nam nekdo chce, tak jedine Main. Nejsme tady zadny "bokovky " aby suk... doma a sem si odskocil kdyz uz ho to doma nebavi.
Návrat nahoru Goto down
Deex
GGEA Guild Master



Male Posts : 24
Aura : 0
Join date : 09. 08. 10

Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims EmptySat Sep 04, 2010 2:28 am

alty nebrat....tot vse co jsem chtel rict
mainy brat i 70+ .....tuily ma recht, vetsinu dropu uz nepotrebujem

p.s. potrebujem hlavne Mágy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí-Thecrims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí-Thecrims   Žádost o přijetí-Thecrims Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí-Thecrims
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí do gildy
» Žádost o přijetí - Cutthroat
» Žádost o Vstup - Tekla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BORN TO FIGHT :: Žádosti o vstup :: Pravidla žádostí o vstup-
Přejdi na: