BORN TO FIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


!!!FORUM IS UNDER CONSTRUCTION!!! Testovaci rezim !!! MĚNÍME DESIGN
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Talfus
Anonymní




Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyThu Sep 09, 2010 5:51 pm

Ahoj all jak jsem se dozvedel od Deexe tak prostřednictvým tohoto fora bych jsem chtel požádat o přijetí do vaší Guildy.
Jsem začínající tank warrior 80lvl profese mam ENCH a TAILOR.je mi 22 let stále studuji jsem plešatej(kdyby to nekoho zajímalo :-) )
jsem pro kazdou špatnost a WoW hraju prakticky každou volnou minutou.jsem klidné povahy a mám moc rád srandu.
Zrovna tedkon jsem u KoH kam me v podstate dostal krupinek ale necítím se tam dobře všichni mě tam ignorujou proste na pytel
(snad kdybych mel full rele nebo trebas T 9 tak by si me všimli ale i to je ve hvězdách.
do vaši G bych chtel jit proto aby se smnou aspon lidé z guildy bavili když uz nemam ten EQ na raid a hlavne bych chtel neco jako Tank dokazat aby si me nekdo aspon pamatoval :-D

To je asi tak všechno kdyby jste se chteli jeste na neco zeptat tak napiste a ja rád odpovím!

zatim diky a cekam na odpoved :-*
Návrat nahoru Goto down
Kentus
Pozorovateľ
Pozorovateľ



Male Posts : 22
Aura : 0
Join date : 10. 08. 10

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyThu Sep 09, 2010 6:30 pm

jediný co si z toho pamatuju je že jsi plešatej Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Talfus
Anonymní




Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Žádost o přijetí EmptyThu Sep 09, 2010 6:39 pm

aspon neco:-)
Návrat nahoru Goto down
Bramburek
Pozorovateľ
Pozorovateľ
Bramburek


Male Taurus Horse
Posts : 19
Aura : 0
Join date : 02. 09. 10
Age : 34
Location : Brno-Mesto

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyThu Sep 09, 2010 7:52 pm

Ahoj neprijmeme te. Dneska jsi byl v DF 2x s jednim nasim clenem a kdyz se ti snazil normalne rict jak mas mit talenty jsi odpovedel pouze to ze to mas podle ofiku. Ale nejsi na ofiku. Nenechal sis ani poradit a podle toho co tu ctu tak teprve zacinas tak spis bys mel byt rad za radu.
Návrat nahoru Goto down
Talfus
Anonymní




Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyThu Sep 09, 2010 8:08 pm

Ano mas pravdu nekdo mi neco o talentech rikal!byl jsem za to moc rad ze mi je nekdo zkritizoval!a take jsem se pote dost dival po tancich jake maji talenty a prisel jsem na to ze hodne tanku je ma dost setejne jenom se lisime asi v peti rozdelenych talent pointech takze v tom nevidim vzlasni nedostatek!a navic tohle jsem si vyslechnul uz u svoji prvni postavy (Hunter) ze mam spatne talenty!takze k tomu kdyz mi cizí clovek zacne kritizovat talenty uz k tomu mam averzi kdyby me to ten dotyčny řekl jako radu a ne jako odplivnuti si na zem tak za tu radu budu rád.
Návrat nahoru Goto down
Bramburek
Pozorovateľ
Pozorovateľ
Bramburek


Male Taurus Horse
Posts : 19
Aura : 0
Join date : 02. 09. 10
Age : 34
Location : Brno-Mesto

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyFri Sep 10, 2010 1:33 pm

hele ja jsem proti uz jen proto,ze jsem ti clenstvi nabidl kdyz jsme GGEA zakladali...odmitl jsi s tim,ze nebudes ted opoustet KoH, mno vybral jsi si ty...kdybych te znal dele,nereknu ani pul slova, ale tohle je proste jen o equipovani lidi...a tohle tu zavadet nehodlam promin...at ti s EQ pomuzou v KoH... ,,vybral jsi si sam" pokud budeme mit misto na nejakem raidu,tak s nami muzes zajit,ale do guildy jako takove te za sebe proste neprijmu...to je muj nazor :-)


rest in peace Krupo
Návrat nahoru Goto down
Diable (Ewule)
Vojak
Vojak
Diable (Ewule)


Female Posts : 94
Aura : 1
Join date : 08. 08. 10

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí EmptyFri Sep 10, 2010 3:34 pm

opět jeden dobrý člen v TCD kde jsem byla takže znám dlouho a nemám proti němu nic. Když píše že bych chtěl k nám do guildy aby se s ním někdo aspoň bavil a pak třeba dosáhnout něčeho tak si myslím že bychom ho mohli příjmout , protože jak si říkal že ho klidně vězmeš když bude místo tak stejně to můžeš udělat když bude u nás a vzít ho až opravdu nikdo nebude chtít. samozřejmě si může nafatmit aspon základní eq za emblemy což je celkem dobrý podle mě taky jsme začínali chodit raidy s tímto eq. Taky je fakt že já jsem taky hned neleavla KoH nebo TCD když se to založilo ikdyž mi to křupinek nabizel až se k vám přidám že zakládáte. Ale prottě někteří lidi mají jinačí povahu a prostě jim přišlo jakbych to řekla -neetické- leavnou když jdou všeci za lepším. Ani já jsem to neudělala protože mi to přišlo vůči některým lidem nefér. a Když vlastně přešel do KoHu kvuli Kubovi,kterej ho přemlouval co jsem slyšela celkem dlouho, tak asi s ním souhlasil s jeho leadrovaním a vedením apodobně tak si myslím že když ho kUba chtěl tehdy nevím proč ne teďkom. Ale je fakt že můj názor se celkem nepočítá a názory se mění. Jen jsem chtěla něco napsat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Žádost o přijetí do gildy
» Žádost o přijetí
» Žádost o přijetí-Thecrims
» Žádost o přijetí - Cutthroat
» Žádost o Vstup - Tekla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BORN TO FIGHT :: Žádosti o vstup :: Pravidla žádostí o vstup-
Přejdi na: